Pytania i odpowiedzi

Bilety parkingowe dostępne są w sprzedaży jedynie w dniu imprezy przy wjeździe na parking Atlas Areny. Wjazd na parking (hali) możliwy jest wyłącznie od strony al. Unii Lubelskiej.

Cena biletu parkingowego uzależniona jest od wydarzenia. Obowiązujące ceny znajdują się w dedykowanej imprezie zakładce umieszczonej w „Kalendarzu wydarzeń” na naszej stronie internetowej oraz w „Niezbędniku”, który publikujemy przed imprezą na facebookowym profilu Atlas Areny

W sezonie jesienno-zimowym w Atlas Arenie uruchamiane są szatnie. Pozostawienie w nich odzieży jest nieobowiązkowe. Koszt zostawienia nakrycia to 5 zł. Płatność możliwa jest tylko gotówką.

Wchodząc na większość wydarzeń organizowanych w Atlas Arenie można okazać bilet na telefonie, wystarczy pokazać na nim czytelny kod kreskowy. Jeśli na danym wydarzeniu obowiązują inne zasady, informujemy o tym w „Niezbędniku”, który publikujemy przed imprezą na facebookowym profilu Atlas Areny.

Planowany harmonogram imprezy znajduje się w dedykowanej jej zakładce umieszczonej w „Kalendarzu wydarzeń” na naszej stronie internetowej oraz w „Niezbędniku”, który publikujemy przed imprezą na facebookowym profilu Atlas Areny. Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wejścia na teren hali.

Atlas Arena jest obiektem przystosowanym do goszczenia osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunowie mają specjalne wydzielone miejsca na koronie hali. Dla wszystkich osób dotkniętych niepełnosprawnościami przewidziano osobne toalety, do których można dostać się windami.