24 Lutego 2024

Akademia Pana Kleksa

Opis wydarzenia

Akademia Pana Kleksa Muzyczna Szkoła Wyobraźni

„Witajcie w naszej bajce!” – rodzice doskonale pamiętają to powitanie i piosenkę z „Akademii Pana Kleksa”, a już wkrótce i oni, i ich dzieci przeżyją własną, bajkową przygodę w nowy, niesamowity sposób. Bajkowa trasa koncertowa „Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni” startuje 24.02.2024 w łódzkiej Atlas Arenie. Muzyczna Szkoła Wyobraźni, to nie tylko multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości, ale przede wszystkim wydarzenie pełne atrakcji dla całej rodziny!

Koncertowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii, to gigantyczna porcja zabawy i edukacji dla całej rodziny, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach zwłaszcza dziecięcej wyobraźni, zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule.

„Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni” to mnóstwo wizualnych i muzycznych niespodzianek. Z ich pomocą, świat znany z książki czy najnowszej, filmowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”, stanie się na wyciągnięcie ręki. A widzowie, razem z fantastycznymi bohaterami, przeżyją niezapomnianą przygodę, która poza rozrywką na najwyższym poziomie, dostarczy im również okazji do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat.

Bilety (w tym pakiety rodzinne) można już zamawiać na stronie: https://bit.ly/AkademiaPanaKleksaLodz

Nadchodzące wydarzenia