30 Kwietnia 2023

Avril Lavigne

Opis wydarzenia

KOMUNIKAT!

Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, koncert Avril Lavigne w Łodzi zostaje przeniesiony na przyszły rok.

‼ Nowa data koncertu: 30.04.2023
? Nowe wydarzenie: Avril Lavigne • 30 kwietnia 2023 • Łódź

Oświadczenie od artystki:

„To my fans in Europe and the UK,
I have some unfortunate news to share with you all about my UK and European dates. I have to make the difficult decision to postpone this tour until 2023. Due to the on-going issues surrounding the pandemic, there are a series of travel and venue restrictions from country to country that have made the tour not possible to happen. It's not an easy decision, but it's a one that will help ensure that we are able to play every single date of the tour, put on the best show possible at full capacity, and operate in a safe environment. It really breaks my heart to have to do this, but I know it will be worth the wait.

The tour is now rescheduled for April-May 2023. You can find all the updated info at www.avrillavigne.com"

? Bilety zakupione na wydarzenie zachowują swoją ważność. Wejściówki są jeszcze dostępne na: https://followthestep.com/pl/buy/?rid=2300406

 

Avril Lavigne wraca do Polski! Popularna kanadyjska wokalista ponownie odwiedzi nasz kraj po blisko 14 latach i wystąpi 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów i ponad 90 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Ciesząca się dużą popularnością w naszym kraju, Avril Lavigne, po 14 latach od ostatniego koncertu, ponownie wystąpi w Polsce. Już 2 marca 2022 zagra w Łodzi, w Atlas Arenie. Będzie to trzeci występ Lavigne w Polsce - pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008. 

Początki kariery Avril sięgają 2002 roku, kiedy to na rynku ukazał się jej debiutancki album „Let Go”. Promowały go takie single jak „Complicated”, „Sk8er Boi” czy „I’m with You”. Wokalistka szybko zdobyła serca słuchaczy na całym świecie, którzy utożsamiali się z jej muzyką i tekstami. Krążek pozwolił jej podbić rynek amerykański, sprzedając się w ilości szesnastu milionów egzemplarzy, dzięki czemu Lavigne była najlepiej sprzedającą się artystką w 2002. 

Kolejne albumy „Under My Skin” czy „The Best Damn Thing” tylko umocniły jej pozycję na arenie ogólnoświatowej. O ile pierwszy z nich wypełniony był cięższym, rockowym brzmieniem, i zawierał bardzo osobiste teksty („My Happy Ending”, „Nobody’s Home”), tak kolejny był radykalną zmianą stylu artystki. Promujący go singiel „Girlfriend” stał się hitem w Polsce, jak i na całym świecie. Album zdobył status Złotej Płyty w kraju nad Wisłą.

Do tej pory Avril Lavigne wydała 6 albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to „Goodbye Lullaby” (2011), „Avril Lavigne” (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek „Head Above Water” (2019). Wokalistka napisał również piosenki do filmów „Eragon” („Keep Holding On”) oraz „Alicji w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona.

W ciągu ostatnich lat artystka współpracowała z Nicki Minaj, We The Kings, MOD SUN, YUNGBLUD oraz Willow Smith, z którą wydała w październiku 2021 singiel „G R O W” z Travisem Barkerem. Łącznie na swoim koncie na YouTube ma ponad 5 miliardów odtworzeń

Miejsce: Atlas Arena, Łódź

 

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Nadchodzące wydarzenia