25 Listopada 2022

Bonobo

Opis wydarzenia

HARMONOGRAM:

19.00 - otwarcie wejść
20.00 - Poté
21.15 - Bonobo

Uwaga! Parking Atlas Areny czynny jest przez cały dzień. Koszt zostawienia auta to 20 zł. Wjazd od al. Unii Lubelskiej 2 

W hali czynna będzie szatnia. Koszt zostawienia odzieży wierzchniej to 5 zł.

BONOBO, jeden z najważniejszych twórców elektronicznej i tanecznej sceny, jesienią tego roku zagra w Łodzi. Artysta z zespołem wystąpi w piątek 25.11 w Atlas Arenie.

Bonobo (aka Simon Green) ma na koncie 3 nominacje do nagrody Grammy, współpracę z takimi artystami jak Erykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dla Michaela Kiwanuki, Gorillaz czy London Grammar. W jego poprzedniej trasie „Migration" udział wzięło 2 milionów widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie. Niezwykłym powodzeniem cieszy się również jego tegoroczny „Fragments Live Tour”: niedawno artysta występował przez pięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall. statni krążek Bonobo „Fragments" to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O'Flynn i Miguel Atwood-Ferguson. Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju, 12 znakomitych tanecznych groove'ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźć balans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem. „Przypomniałem sobie, jak bardzo kocham tłumy, ruch i ludzi łączących się ze sobą" - mówi Green. Ta euforia przebija jednak nie tylko z tanecznych kawałków uptempo, nawet najbardziej introspektywne i melancholijne utwory na "Fragments" wybrzmiewają tonem uniesienia i radości.  Podobne emocje towarzyszyć nam będą podczas łódzkiego koncertu Bonobo już 25 listopada. Widzimy się w Atlas Arenie!

Współorganizatorem koncertu jest Łódzkie Centrum Wydarzeń. 

WIĘCEJ INFORMACJI:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadchodzące wydarzenia