20 Stycznia 2024

DODA Aquaria Tour

Opis wydarzenia

Doda w Łodzi, czyli show godny królowej!

Doda zadziwia cały kraj! Magiczna scenografia, zapierająca dech w piersiach choreografia i zaskakujące efekty – takiego show na światowym poziomie nie zrobił dotąd żaden polski artysta!

W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwsze w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach.

Niezwykłe wizualno-taneczne widowisko w ramach AQUARIA Tour potwierdza pozycję Dody jako królowej polskiej sceny muzycznej. Teraz ten pełen przepychu i zaskakujący spektakl będzie można zobaczyć 20 stycznia 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

AQUARIA Tour nie zwalnia. Doda wypływa na wielkie wody i na prośbę fanów z całej Polski przyjedzie do Łodzi. Najbliższy koncert odbędzie się już 20 stycznia 2024 w Atlas Arenie. Bilety dostępne są na www.biletserwis.pl.

Wjazd na koncert parkingi DODA 

 

Nadchodzące wydarzenia