08 Marca 2022

Hans Zimmer Live 2022

Opis wydarzenia

INFORMACJE ORGANIZATORA - COVID

8 marca 2022, poniedziałek, godz. 20:00 - Atlas Arena

Hans Zimmer to twórca najpopularniejszych i najbardziej znaczących ścieżek dźwiękowych do filmów wszech czasów. 11-krotnie nominowany do Oscara (ostatni raz w 2018 roku za “Dunkierkę”) kompozytor stworzył nowatorskie podejście do prezentowanej na żywo muzyki filmowej. Poprzednia trasa “Hans Zimmer Live”, która objechała świat między 2014 a 2019 rokiem zaskoczyła zarówno publiczność, jak i krytyków. Zamiast wystąpienia maestro czy projekcji scen filmowych, Hans Zimmer przejął scenę jako muzyk paradujący między orkiestrą, chórem, bandem i publicznością, wyzwalając jednocześnie niesamowitą energię. Dlatego “Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022” to kolejna okazja do zobaczenia zarówno niezwykłego show, jak i mistrza Hansa Zimmera w swoim żywiole.

O ARTYŚCIE

Hams Zimmer to twórca ponad 200 projektów, których box office sięgnął łącznie ponad 28 miliardów dolarów na całym świecie. Kompozytor doceniony był m.in. przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, zdobywając Oskara, jak również dwa Złote Globy, trzy nagrody Grammy, statuetkę American Music Award i nagrodę Tony. Współpracował z wieloma światowymi reżyserami, przy takich filmach, jak “Wdowy”, “Zniewolony (12 Years a Slave)” Steve’a McQueena, “Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a oraz wspomnianą już “Dunkierkę” Christophera Nolana. Inne warte podkreślenia produkcje Zimmera to m.in. “Gladiator”, Cienka czerwona linia”, “Lepiej być nie może”, “Rain Man”, trylogia “Mrocznego rycerza”, “Incepcja”, “Thelma i Louise”, “Helikopter w ogniu” czy “Ostatni samuraj”. Hans Zimmer nagrał również remake do ostatniego filmu “Król Lew” za który otrzymał nominację do nagrody Grammy za najlepszy album soundtrack dla mediów wizualnych. Kolejne projekty na tapecie Zimmera to “Wonder Woman 1984”, kolejny film o Jamesie Bondzie “Nie czas umierać” czy “Dune”.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste

Uwaga! Bilety w strefach VIP są dostępne wyłącznie w sprzedaży online.

Bilet VIP GOLDEN CIRCLE zawiera:

  • specjalne wejście VIP • najlepsze miejsca na koncercie • program koncertu • identyfikator VIP • gadżety koncertowe (smycz i torbę bawełnianą)

Bilet VIP SILVER CIRCLE zawiera:

  • specjalne wejście VIP • drugie najlepsze miejsca na koncercie • program koncertu • identyfikator VIP • gadżety koncertowe (smycz i torbę bawełnianą)

Przy kupnie biletów ze stref VIP, A lub B, istnieje możliwość dokupienia specjalnego biletu SOUNDCHECK EXPERIENCE w cenie 699 zł*. Wejściówka zapewnia:

  • osobne wejście VIP • wstęp do sali koncertowej na ok. 10. minut przed rozpoczęciem próby - dokładna godzina zostanie podana w drodze mailowej.

*Sprzedaż SOUNDCHECK EXPERIENCE jest dostępna wyłącznie online.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Jego trasy koncertowe przyciągają miliony fanów. To wielokrotny zdobywca Oscara, nagrody Grammy i Złotych Globów. Niepowtarzalny kompozytor Hans Zimmer wraca do koncertowania już w lutym 2022 roku! To niezwykłe show, prowadzone przez samego Zimmera, któremu towarzyszyć będzie orkiestra i chór, zawiera największe filmowe hity oraz nowości. Na fanów czekają również rzadko prezentowane na żywo utwory. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Nadchodzące wydarzenia