13 Listopada 2021

Sanah

Opis wydarzenia

MAPKA ORGANIZACYJNA

INFORMACJE ORGANIZATORA - COVID

Regulamin imprezy (Follow The Step)

Sanah rusza w kolejną trasę. Czas na „Kolońską i szlugi”!

Po mega sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, Sanah ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”. W Atlas Arenie Sanah wystapi 13 listopada 2021 roku o godz.18.00.

Artyskta to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady.

Jej „Szampana” - zna chyba każdy,  piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy. Kolejne single z również okazał się hitami - „Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i również status Diamentu, a  „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymała aż 2 nagrody (łącznie sanah wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singiel Potrójnie Platynowy. Finalnie rok 2020 sanah zamknęła z tytułem najczęściej odtwarzanej polskiej artystki w polskich stacjach radiowych oraz najczęściej streamowanej wokalistki na Spotify i YouTube/Vevo.

Debiutancki album sanah „Królowa dram” pokrył się Potrójną Platyną i był najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empiku, za co uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii pop/rock.

Równo rok po premierze debiutu do sprzedaży trafił drugi album sanah “Irenka”. Płyta podbiła kolejne rekordy – zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży OLiS i w 2 miesiące osiągnęła status Platynowej Płyty. Z albumu pochodzą hity „Ale jazz!”(już Diamentowy status!), „2:00” czy „etc. (na disco)” a krążek jest najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empik w pierwszej połowie 2021 r.

W czerwcu 2021 artystka wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową #Nosory Tour, która wyprzedana została w ekspresowym tempie. Sanah w ciągu 2 miesięcy odwiedziła 17 największych miast w Polsce grając 18 koncertów.

Czas na nowy rozdział i przygodę w którą Artystka zabierze swoich fanów. „Kolońska i Szlugi Tour” rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas koncertów usłyszymy wreszcie w pełnej krasie faworytów fanów z ostatniej płyty - “ten Stan”, “2:00” czy “etc. (Na disco)”  jak również słynną „Irenkę”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

Bilety na Kolońska i Szlugi  Tour dostępne na stronie:https://goingapp.pl/irenka

Organizatorem trasy Kolońska i Szlugi jest agencja Follow The Step: www.followthestep.com 

Nadchodzące wydarzenia