20 Kwietnia 2024

120 RAP FEST

Opis wydarzenia

Po etapie jubileuszu O.S.T.R. #120minutzzycia oraz I edycji 120 RAP FEST w 2023 roku dla tysięcy fanów z całej Polski lecimy dalej i organizujemy II odsłonę największej rapowej domówki u O.S.T.R. w łódzkiej Atlas Arenie.
20.04.24 - save the date!

120 RAP FEST stał się czymś więcej niż kolejnym projektem festiwalowo-koncertowym. ⚡️ Wiemy, że budujemy społeczność tych, którzy kochają i wspominają z sentymentem oldschoolowy rap, początki, czasy muzycznie niepokorne, kiedy rap był po prostu rapem.
To już nasza mała tradycja - kwiecień, Łódź i kilkanaście tysięcy miłośników rapu falujących do bitów i wersów klasyków.

Line up:
- O.S.T.R.
- MOLESTA
- ELDO
- PEJA/SLUMS ATTACK
- JWPBC
- POLSKA WERSJA
- K.A.S.T.A. SKŁAD
- DONGURALESKO
- POKAHONTAZ
- SARIUS
- ASSTER
- CNE [Prowadzący]

- 120 Rap Fest to największa rapowa domówka w tym kraju. W kwietniu 2024 r. powtarzamy ten manewr, organizując imprezę dla fanów prawdziwego hip-hopu. Jaram się i zapraszam wszystkich do mojej kochanej Łodzi. Jedna miłość! – komentuje O.S.T.R.

120 Rap Fest to jedyny planowany na 2024 r. koncert artysty w Łodzi, dlatego dokłada wszelkich starań, by był on pod każdym względem wyjątkowy. O.S.T.R. podkreśla swoją miłość do rodzinnego miasta. Domówka Ostrego to prawdziwe święto hip-hopu, a przy tym impreza, na której każdy uczestnik poczuje się jak w domu.
Jedna miłość! ✌

---------------------------------------------
Organizatorzy: Live2Listen + O.S.T.R.
Partner: Atlas Arena / MAKIS
Patroni medialni: lodz.pl / Radio ESKA

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej.

-----------------------------------------
www
https://120rapfest.pl

Nadchodzące wydarzenia