21 Września 2024

FREESTYLE HEROES TOTAL ACTION SHOW

Opis wydarzenia

FREESTYLE HEROES Total Action Show, czyli spektakl łączący sporty ekstremalne, ogień, muzykę, dźwięki, zapach i niesamowite emocje!

ATLAS ARENA
21 września 2024 (sobota)

FREESTYLE HEROES to energetyczny i pełne emocji mega show, a w nim salta na motocyklach, quadach, rowerach, rolkach i hulajnogach i 3kołowcu! Do tego niesamowita pirotechnika, światła oraz idealnie dobrana muzyka!

Wydarzenie przeznaczone dla KAŻDEGO niezależnie od wieku! Zapraszamy wszystkich fanów sportów ekstremalnych oraz wysokiej jakości rozrywki.
- Nieustraszeni, światowej klasy zawodnicy występujący na największych arenach świata;
- Dyscypliny FMX, Quads, BMX, MTB, Inline, Scooter, 3kołowiec i....?!;
- 3 wielkie lądowania;
- Rozpęd z 10 m wysokości;
- FireShow – Psycho Dolls;
- Mega efekty sceniczne;
- Muzyka, zapach, dźwięk i adrenalina;
- Tysiące fanów sportów akcji i dobrej zabawy;
- Profesjonalna ekipa organizatorów - pasjonatów;
- I wiele więcej!

21 września w Łodzi będziemy celebrować największe święto sportów akcji.

Hala wypełniona po brzegi uczuciem podekscytowania, niesamowitą grą świateł, emocjonującym fireshow, energetyczną muzyka, zapachem spalin i kosmicznymi trikami wykonywanymi przez zawodników, na wszystkim, na czym da się skakać. Tak można w skrócie opisać FREESTYLE HEROES.

W powietrze wzbiją się Motocross, MTB, BMX, Scooter, Ilnline, Quad ATV, Mountainborad, Trike i.....?!

Spektakl tworzony przez pasjonatów sportów ekstremalnych, produkowany z największą starannością i dopracowany w każdym szczególe przez Polską ekipę! Czyli w skrócie Total Action Show!

To już siódma edycja ekstremalnego teatru i jak zawsze szykujemy dla Was coś NOWEGO. Dlatego zapowiadają wiele zmian w scenariuszu i prezentowanych atrakcjach! W tegorocznej edycji ma pojawić się więcej akcji specjalnych, których dotąd nie można było zobaczyć w naszym kraju.

Już widzieliście na FREESTYLE HEROES pierwsze polskie salto w przód na motocyklu i potrójne salto w tył na BMX! Jakie kolejne granice pokonają nasi zawodnicy? O tym przekonać się można jedynie kupując bilet na to niesamowite wydarzenie.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie i frekwencję nie ma co się długo zastanawiać, ponieważ najlepsze miejsca znikają błyskawicznie!
Dlatego szykuj się na SKOK ADRENALINY!

Nadchodzące wydarzenia