24 Marca 2024

Hot Wheels Monster Truck Live Glow Party 11:30

Opis wydarzenia

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - ticketmaster

Ryk potężnych silników, wielkie amerykańskie auta, setki koni mechanicznych i lasery, to wszystko będzie czekać na fanów ekstremalnej rozrywki w Łodzi.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Łodzi! Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w CIEMNOŚCI! Jedyny w swoim rodzaju pokaz odwiedzi łódzką Atlas Arenę w dniach 23-24 marca na kilku epickich występach.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party ożywi najpopularniejsze Monster Trucki Hot Wheels, w których skład wchodzą: Mega Wrex™, Tiger Shark™, Demo Derby™, Bone Shaker™, Bigfoot®, Gunkster™, a także zupełnie nowy HW 5-Alarm™, czyli bohater wozów strażackich Hot Wheels Monster Trucks! Podczas wydarzenia odbędzie się również niesamowita impreza taneczna, spektakularne pokazy świetlne i nagrody niespodzianki od Hot Wheels. Do tego specjalny występ ziejącego ogniem i mrozem, zmiennokształtnego smoka ARCTICGON oraz elektryzujące i porywające popisy kierowców wykonujących ewolucje i kombinacje motocyklowe Freestyle Motocross!

W sprzedaży dostępny jest pakiet VIP Backstage Tour, w ramach którego możecie zobaczyć Hot Wheels Monster Trucks z bliska. Wycieczka pod opieką prowadzących Hot Wheels Monster Trucks Live odbędzie się przed pokazem. Przekonaj się, co dzieje się za kulisami, zanim wszystko zostanie rozbite i zmiażdżone, a następnie zobacz jak Monster Trucki Hot Wheels ożywają! W ramach otrzymasz gadżety VIP dostępne wyłącznie dla uczestników VIP Experience! Pakiet dostępny w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się 2,5 godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite trucki i motocykle, wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks, a także spotkać się z kierowcami by zdobyć ich autografy! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to przedsięwzięcie firmy Mattel i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółki będącej w całości własnością Family Entertainment Holdings, LLC.

Data i godziny pokazu:
Sobota, 24.03.2024 - 11:30 / Crash Zone – 9:00

Bilety:
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się wtorek, 17 października 2023 r. od godz. 12:00, natomiast sprzedaż ogólna biletów rozpoczyna się w środę, 18 października 2023 r. od godz. 10:00. Bilety można zakupić na Stronach www.livenation.pl i www.hotwheelsmonstertruckslive.com.

Nadchodzące wydarzenia