13 Października 2024

Take That

Opis wydarzenia

Take That po raz pierwszy w Polsce!

Największe przeboje, zapierająca dech w piersiach produkcja koncertowa i fantastyczna atmosfera – to wszystko na pierwszym i jedynym występie Take That w Polsce! Gościem specjalnym zespołu będzie polski artysta Andrzej Piaseczny. Wydarzenie odbędzie się 13 października w Atlas Arenie w Łodzi. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników platformy Bilet Serwis rozpocznie się 2 maja, a generalna sprzedaż wejściówek ruszy 3 maja o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl.

Take That znani są z ogromnych produkcji i niesamowitych występów na żywo. Na ich koncertach nie sposób się nudzić. Najnowsza trasa „This Life on Tour” zapiera dech w piersiach. Artyści chodzą ponad głowami publiczności po trapie rozciągniętym na dwóch przeciwległych końcach hali, na scenie pojawiają się zapadnie, ruchome podesty i rozsuwane schody na różnych poziomach, a w tle i po bokach - ogromne ekrany, na których wyświetlane są dynamiczne wizualizacje. Do tego wybuchają ognie, tryskają fontanny i fruwa konfetti. Scenografia zmienia się co parę minut, a Gary, Howard i Mark przez cały koncert znakomicie tańczą i ani na moment nie zwalniają tempa! Całość robi robi efekt wow!

Zespół Take That powstał w 1990 roku w Manchesterze w odpowiedzi na ogromną popularność amerykańskiego boysbandu New Kids on the Block. Na Wyspach Brytyjskich grupa zyskała natychmiastową rozpoznawalność, która rozlała się na całą Europę i poza jej granicami. W pierwszych latach działalności w Take That występował charyzmatyczny Robbie Wiliams, wtedy też był to bez wątpienia najpopularniejszy zespół popowy w Wielkiej Brytanii. Po rozpadzie w 1996 roku i reaktywacji dziewięć lat później, Robbie dołączyć do zespołu jedynie na trzy lata (2009-2012). Nie przeszkodziło to grupie nagrywać kolejne albumy i realizować trasy o międzynarodowym zasięgu z kompletami piubliczności. Dzisiaj Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen mają na swoim koncie ponad 50 milionów sprzedanych płyt z wielkimi przebojami, rozpoznawalnymi na całym świecie, m.in. „Back for Good” „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love?” „The Flood” i wiele innych.

Udziałem Take That jest rekord największej liczby występów w londyńskiej Arenie O2. W tej 20-tysięcznej hali zagrali aż 34 spektakularne koncerty przy szczelniej wypełnionej widowni. Albumem „Progress” grupa pobiła brytyjski rekord najszybciej sprzedającego się albumu w XXI wieku. W 2018 roku zespół świętował 30-lecie istnienia, wydając krążek "Odyssey" z największymi przebojami w ich dyskografii. Album dotarł na szczyt brytyjskiej listy przebojów, a zespół udał się w dobrze przyjętą przez krytyków trasę po europejskich arenach i stadionach. "This Life" to dziewiąte już wydawnictwo zespołu, który od ponad trzech dekad podbija miliony serc. Rozpoczęta właśnie zbiera bardzo dobre recenzje, a fani są oczarowani formą artystów i rozmachem produkcyjnym.

- Legendarny brytyjski boysband zaprezentuje swój najnowszy koncertowy show na światowym poziomie. Publiczność zobaczy spektakl, który zawróci w głowach i pozostanie na długo w jej pamięci. To będzie produkcja przygotowana z olbrzymim rozmachem. A do tego piosenki, które na stałe weszły do popowego repertuaru na świecie. Zapraszam serdecznie na koncert Take That. To będzie niezapomniany wieczórpodkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Take That w tym roku.

Gościem specjalnym koncertu będzie Andrzej Piaseczny, znany polski wokalista, który wylansował takie przeboje jak: “Jeszcze bliżej”, “Chodź, przytul, przebacz”, “Śniadanie do łóżka”

- Kiedy na początku lat dziewięćdziesiątych stawiałem na scenie swoje pierwsze kroki, a w Polsce pojawiły się muzyczne kanały telewizyjne, Take That święcił już wielkie triumfy, a ich piosenki można było usłyszeć w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Początkowo bliżej mi było do rokendrola, ale z drugiej strony zawsze pociągały mnie melodyjne piosenki i taneczne rytmy. Kilkanaście piosenek Take That potrafiłbym zaśpiewać od deski do deski. Kilka lat temu zespół wrócił na scenę, początkowo jedynie w Wielkiej Brytanii. Dowiedziałem się o tym będąc na Wyspach u rodziny. Nie miałem wtedy szans pójść na koncert, ale pomyślałem sobie, że kiedyś byłaby to dla mnie fantastyczna przygoda. No i proszę, tak się właśnie stanie! Pięknie zapraszam na koncert, w którym wezmę udział w podwójnej roli. Najpierw grając dla was krótki biforek, a później razem z wami, jestem tego zupełnie pewien, świetnie bawiąc się na koncercie Take That! - mówi Andrzej Piaseczny.

Koncert Take That, przed którym wystąpi Andrzej Piaseczny, odbędzie się 13 października w Atlas Arenie w Łodzi. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników platformy Bilet Serwis rozpocznie się 2 maja o godzinie 10:00. (Aby dołączyć, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera). Sprzedaż ogólna rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl. 

 

Nadchodzące wydarzenia