08 Listopada 2022

Trixie and Katya live

Opis wydarzenia

Trixie and Katya w Atlas Arenie

Trixie Mattel i Katya Zamolodchikova, czyli gwiazdy popularnego za oceanem "Rupaul’s Drag Race" wystąpią w Atlas Arenie 8 listopada 2022.

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było. Na wielkiej scenie w Atlas Arenie wystąpią  Trixie and Katya, gwiazdy światowego Dragu!

Trixie Mattel na świecie znana jest z uczestnictwa w trzecim sezonie "Rupaul’s Drag Race". To wokalistka, która ma na koncie 3 albumy ("Two Birds", "One Stone" oraz "Barbara"). Jest właścicielką marki kosmetycznej Trixie Cosmetics. W wolnych chwilach udziela się podczas “Twitch Tuesdays” podczas których zebrała już ponad 100 tys. dolarów na rzecz licznych organizacji charytatywnych.

Towarzysząca Trixie Katya Zamolodchikova zadebiutowała w drugiej edycji "Rupaul’s Drag Race". Jest współprowadzącą szalenie popularnej na YouTube serii "UNHhhh" oraz "I Like to Watch" na Netfliksie. Katya niedawno zakończyła liczące ponad 80 przystanków globalne tournée teatralne i wydała swój pierwszy telewizyjny stand-up special ze wspomnianej trasy pt., "Help Me I'm Dying".

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Bilety: Przedsprzedaż rozpocznie się 25 maja.

Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com, w bileteriach Going. oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

Organizator: Follow The Step

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadchodzące wydarzenia