24 Listopada 2022

Dawid Podsiadło

Opis wydarzenia

Dawid Podsiadło ogłasza nową trasę!

Po długo oczekiwanych i wyprzedanych koncertach stadionowych Dawid Podsiadło wraca na trasę halową, na której gościł ostatnio w 2018 roku, podczas pełnej sukcesów “Trasy Małomiasteczkowej”.

 

Trasa “POST PRODUKCJA TOUR” odbędzie się jesienią 2022 roku w ośmiu miastach w największych polskich halach. Podczas koncertów widzowie usłyszą najnowszą, czwartą płytę studyjną artysty, która niebawem będzie miała swoją premierę. Nie zabraknie również wykonań klasyków z twórczości Dawida Podsiadło, doskonale znanych publiczności. Mały przedsmak tych wydarzeń mieli okazję usłyszeć fani podczas koncertów w Gdańsku, Wrocławiu, gdzie po raz pierwszy prapremierowo przed łącznie 90 tysięczną publicznością zostały zaprezentowane aż trzy nowe utwory Podsiadło, które rozgrzały widzów i bezdyskusyjnie stały się zapowiedzią kolejnego, tradycyjnego wręcz, polowania na bilety - a te wyprzedawały się jak dotąd w mgnieniu oka.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza 22 czerwca, o godzinie 12:00. Sprzedaż otwarta rusza 23 czerwca, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl pod linkiem: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/podsiadlo/
 

Nadchodzące wydarzenia