13 Kwietnia 2025

Kwiat Jabłoni

Opis wydarzenia

Kwiat Jabłoni ogłasza nowy koncert w Łodzi

Atlas Arena wraz z zespołem Kwiat Jabłoni zaprasza na „Turnus Tour”! Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie wystąpią w Atlas Arenie 13 kwietnia 2025 roku! Rezerwujcie miejsca już dziś!

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, od lat ujmuje publiczność swoim wyjątkowym podejściem do muzykowania - pełnym naturalności, integracji ze słuchaczami i wspólnej zabawy pod sceną. W ramach Turnus Tour nieodłącznym elementem będzie motyw podróży. Muzycy, wraz z publicznością, wybiorą się na wycieczkę do ważnych dla nich miejsc - zarówno tych związanych z naturą, ale i do tych, których nie ma jeszcze na mapie. Łódzki koncert zaplanowany jest na 13 kwietnia 2025 roku.

Turnus tworzy społecznośćmówi zespół Kwiat Jabłoni.Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach! Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkowy czasdodają muzycy.

W ramach trasy koncertowej zespół wspierać będą wyjątkowi goście, których nazwiska owiane są tajemnicą. Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 26 kwietnia 2024 o 12.00 na eBilet.pl i Eventim.pl. Bilety na koncerty dostępne są w cenie od 119 zł.

Nadchodzące wydarzenia