11 Września 2023

Louis Tomlinson

Opis wydarzenia

Louis Tomlinson znany z One Direction na dwóch koncertach w Polsce! Artysta wystąpi już 11 września w Atlas Arenie w Łodzi, w ramach trasy promującej swój najnowszy album "Faith in the Future".

Louis zdobył sławę po udziale w edycji programu The X Factor w 2010 roku. Początkowo występował jako artysta solowy, jednak w trakcie eliminacji, razem z czterema innymi uczestnikami - Harrym Stylesem, Liamem Paynem, Niallem Horanem i Zaynem Malikiem - podjęli decyzję, aby wystąpić wspólnie jako zespół One Direction. Stali się jedną z największych gwiazd The X Factor, regularnie dominując na listach przebojów na całym świecie i sprzedając ponad 50 milionów płyt w ciągu dekady. W 2016 wydał swój debiutancki solowy singiel, platynowy "Just Hold On", który nagrał we współpracy z Steve'em Aokim. Kilka miesięcy później osiągnął szczyty amerykańskich list przebojów z singlem "Back to You", będącym efektem współpracy z Bebe Rexha i Digital Farm Animals. W 2019 roku kontynuował wydawanie singli, które ostatecznie znalazły się na jego debiutanckim albumie "Walls". Dwa lata później Tomlinson wydał drugi album o nazwie "Faith in the Future", który zawierał stadionowy singiel "Bigger Than Me". Album ten zdobył pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów i uplasował się w pierwszej piątce w Europie, Oceanii oraz w USA. Teraz Tomlinson ponownie odwiedza Polskę, aby spotkać się i podzielić muzyką ze swoimi fanami!

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Wstęp na koncert osób 13+ jest możliwy za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

LOUIS TOMLINSON (UK) - pop
https://m.facebook.com/louis.tomlinson/ 
https://www.instagram.com/louist91 
https://louis-tomlinson.com

Profil IG Winiary Bookings http://bit.ly/Nasz-instagram
Profil FB Winiary Bookings http://bit.ly/Nasz--Facebook

Nadchodzące wydarzenia