07 Czerwca 2024

STING 2024 WORLD TOUR

Opis wydarzenia

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - ticketmaster

7 czerwca 2024 – Atlas Arena, Łódź

The Cherrytree Music Company i Live Nation oficjalnie ogłaszają, że 17-krotny zdobywca nagrody Grammy - Sting, wystąpi na wyjątkowym koncercie My Songs 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian "bezkonkurencyjnym" za jego "niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop".

wjazd na koncert Sting

Więcej informacji o trasie, biletach oraz działalności fan clubu można znaleźć na stronie www.sting.com

O Live Nation Entertainment
Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się ze światowych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts oraz Live Nation Sponsorship. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com

 

Nadchodzące wydarzenia